Hašim Mujanović, načelnik općine u obilasku novih prostorija RK “Krivaja” Zavidovići

Rukometni klub “Krivaja” Zavidovići krajem prošle godine unajmio je prostorije HKD “Napredak” Zavidovići nekadašnjeg SRC “Partizan” za treniranje omladinskih selekcija kao i korištenje za adminstraciju RK “Krivaja”. Kako stoji na oficijelnoj facebook stranici RK “Krivaja” iz istog zahvaljuju načelniku na sinoćnjoj posjeti i pomoći u radu te su se istom zahvalili na svojoj stranici:

– Večeras smo imali posjetu našem klubu načelnika općine gosp. Hašima Mujanovića, koji je obišao nove prostorije RK Krivaja, dvoranu za trening i družio se sa najmlađim članovima Škole rukometa. Naš načelnik je bio pozitivno iznenađen renoviranom dvoranom za trening, te je u razgovoru sa dječacima škole rukometa istakao da prati njihov rad i da im želi puno sreće i uspjeha u budućnosti. Zahvaljujemo se načelniku općine gosp. Hašimu Mujanoviću na ovoj podršci, te će nas to motivirati da u narednom periodu još više radimo i borimo se za naš klub. SVI SMO MI KRIVAJA

 

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *